۶۰*۴۶۸: top
۶۰*۴۶۸: top

دوره مدیریت عمومی هتلداری

مدیریت در هتل و مهمان نوازی بر رضایت، امنیت و راحتی مشتری تمرکز دارد و تلاش می‌کند با ارائه خدمات مناسب، وفاداری در مشتری ایجاد کند. فراگیران این دوره آموزشی در کنار فرا گرفتن اصول و مبانی هتلداری، از فرصت دستیابی به تجربیات اساتید دوره بهره مند می‌شوند.

مباحث عمده ای از طرف سازمان میراث فرهنگی برای دوره مدیریت عمومی در هتل در نظر گرفته است شامل مدیریت خانه داری، بخش غذا و نوشیدنی در هتل، امور مالی و اداری، ارتباط با مشتریان و مباحث کیفی، بهداشت و ایمنی در هتل و … می باشد.

علاقه‌مندان بعد از گذراندن دوره مدیریت عمومی هتل و اخذ مدرک پایان دوره از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، می‌توانند در بخش‌های مختلف هتل از جمله فرانت آفیس، نظارت بر بخش خانه داری و … مشغول به کار شوند.

همچنین این مدرک قابل ترجمه و استفاده در سایر کشورها می باشد، بنابرین آن دسته از عزیزانی که مایل به فعالیت در سایر کشورها می‌باشند، می‌توانند با ارائه ترجمه این مدرک، از مزایای آن بهره‌مند شوند .

دوره مدیریت عمومی هتل (هتلداری)، دوره آموزشی به مدت پنج ماه بوده و دارای ۱۳ عنوان درسی و گذراندن ۵۰ ساعت دوره کارورزی در هتل می باشد. دوره کارورزی به فراگیر این امکان را می دهد تا آموخته‌های طی دوره را به صورت عملی و کاربردی تجربه کند.

سرفصل دوره مدیریت عمومی هتلداری

شناخت هتل و خدمات پشتیبانی
زبان انگلیسی تخصصی هتلداری
شناخت صنعت گردشگری
ایمنی و بهداشت فرد و محیط
مدیریت و سرپرستی در هتل
مهارت های فردی و ارتباطی
مدیریت و نظارت بر بخش پذیرش میهمان
قوانین و مقررات و ضوابط هتلداری
مدیریت و نظارت بر بخش خانه داری
آشنایی با آرایه های داخلی
مدیریت و نظارت بر بخش غذا و نوشابه
مدیریت کیفیت و بازار یابی
مدیریت و نظارت بر بخش مالی و اداری
کارورزی

شهریه دوره: از ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان متغیر است.

نوشته‌های پیشنهادی

ADS_728*90
ADS_728*90

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ADS_728*90
ADS_728*90