۶۰*۴۶۸: top
۶۰*۴۶۸: top
۶۰*۴۶۸: top

مهم ترین نکات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶

اگر به هر دلیلی امکان مطالعه کامل دفترچه ثبت نام آزمون برای تان مقدور نبود، در این نوشته، مهم ترین موارد این دفترچه که می بایست هر داوطلب بدان توجه کند آورده شده: (توجه نمایید، مسئولیت عدم مطالعه کامل مفاد دفترچه به عهده داوطلب می باشد.)

۱- داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ در دوره های روزانه پذیرفته شده اند، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

۲-  دانشجویان دوره مقاطع کارشناسی ارشد و دوره دکتری، حق ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند.

۳- شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ممنوع می باشد.

۴- هر داوطلب بر اساس علاقه حداکثر می تواند در دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور) ، ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت نماید.

۵- آن دسته از داوطلبانی که کدرشته امتحانی اصلی (یا به عبارتی کدرشته امتحانی اول ) آنان یکی از ۶۲ کدرشته امتحانی می باشد، به هیچ عنوان حق انتخاب یکی دیگر از ۶۲ کدرشته امتحانی را ندارند.

۶- داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، بایست نسبت به خرید یک کارت اعتباری دیگر و اعلام آمادگی آن اقدام نمایند.

۷- تنها دانشجویانی که تا ۱۳۹۶.۰۶.۳۱ بطور قطع در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند، امکان شرکت در این آزمون رو خواهنداشت.

۸- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۵.۱۱.۳۰ و یا ۹۶.۰۶.۳۱ در دوره کارشناسی فارغ التحصیل می شوند، می توانند نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ التحصیلی اقدام نمایند.

? برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۵.۱۱.۳۰ معدل نهایی
? برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۶.۰۶.۳۱، میانگین نمرات واحدهای درسی خود تا تاریخ ۹۵.۱۱.۳۰

۹- مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه معافیت تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان نم یباشند.

۱۰- کدرشته امتحانی ارشد ۱۱۲۵ می باشد.

❗️ در پایان ثبت نام اینترنتی، صحت اطلاعات را تایید و اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده (یک عدد ۷ رقمی) و شماره پیگیری (یک عدد ۱۶ رقمی) خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نمایند.

 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶

❗️کانال تلگرامی ما

?????
@ArshadTourism

نوشته های پیشنهادی

ADS_728*90
ADS_728*90
ADS_728*90

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ADS_728*90
ADS_728*90
ADS_728*90