۶۰*۴۶۸: top
۶۰*۴۶۸: top

موسسه آموزش عالی آزاد بهار

نام موسسه: بهار
مدیر موسسه : خانم دکتر شهین سپهری
شماره تماس: ۸۸۷۴۰۰۵۸ – ۸۸۷۳۵۵۶۶
دورنگار: ۸۸۷۳۷۵۸۷
روزهای کاری: شنبه الی پنجشنبه ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۹:۰۰
سایت موسسه بهار

موسسه‌‌‌ی آموزش عالی آزاد بهار فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳، با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز و ماموریت اصلی خود را برگزاری دوره های کاربردی در حوزه ی مدیریت و زبان قرار داد. این موسسه در طول ۱۳ سال گذشته بیش از ۶۰ دوره ی مدیریت تخصصی را طراحی و اجرا کرده و افزون بر ۱۰۰ سمینار مدیریتی برای سازمان ها و شرکت های مختلف برگزار کرده است. آشنا ساختن بیش از ۳۰۰۰ نفر از مدیران عرصه ی صنعت و کسب و کارهای مختلف کشور با دانش کاربردی و مهارت های نوین مدیریت از جمله افتخارات این موسسه است.

این مجموعه پس از سال ها تجربه در پرورش مدیران موفق، برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی MBA IN TOURISM (مدیریت کسب و کار گردشگری) و DBA IN TOURISM (مدیریت عالی کسب و کار گردشگری)، با رویکرد افزایش توانمندی و مهارت های مدیران گردشگری، دانشجویان و علاقه مندان به صنعت گردشگری نموده و تا کنون موفق به برگزاری ۱۵ دوره MBA و ۶ دوره DBA شده است.

هم چنین موسسه ی آموزش عالی آزاد بهار، برای اولین بار در ایران در شرف برگزاری اولین دوره ی MBA و DBA مدیریت عالی هتلداری برای کلیه ی علاقه مندان و فعالان در صنعت هتلداری اعم از مدیران، کارمندان و دانشجویان رشته ی هتلداری می باشد.

همچنین موسسه‌ی بهار برگزار کننده‌ی دوره های تخصصی ایران‌شناسی برای راهنمایان تور، دانشجویان، سرمایه گذاران و کلیه ی علاقه مندان بخش گردشگری می باشد.

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان دوم ، پلاک ۲۷، طبقه چهارم

ADS_728*90
ADS_728*90

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ADS_728*90
ADS_728*90